Mööbel Ja Kodu

Eritellimusel individuaalse
mööbli valmistamine

— Kataloog Mööbel ja Kodu

Rohkem teenuseid

Teenuste kompleks

01 Disainiprojekt
02 Valmistamine
03 Tehnikaga varustamine
04 Paigaldus

Interjööri täislahendused alates disainist kuni paigalduseni. Pakume unikaalset disaini, eritellimusel mööbli valmistamist, tehnikaga varustamist ja mööbli paigaldust. Optimeerige oma ruumi koos ekspertidega – kvaliteet ja stiil võtmed kätte.

Mööbli visand

01 Nõuded ja soovid
02 Esialgne eskiis
03 Materjalide valik
04 Disaini kinnitamine

Isikupärased mööbli visandid tellimisel: ellu viige oma ideed meie professionaalsete visandite loomise teenustega. Saage unikaalne disain, mis ühendab funktsionaalsuse ja esteetika, kohandatud teie vajadustele ja ruumile. 

mõõdistamise teenus

01 Mõõtmiste täpsus
02 Aja säästmine
03 Professionaalne konsultatsioon
04 Individuaalne lähenemine

Kodu mõõtja kutsumine: alustage oma mööbliprojekti täpsusega millimeetrini. Pakume professionaalset koduteenust, mis hõlmab mõõtja väljasõitu, et tagada mööbli täpne sobivus teie ruumi, tagades ideaalse suuruse ja optimaalse paigutuse.

Kodutehnika

01 Tehnika valik
02 Kohaletoimetamine
03 Integreerimine

Kodutehnika valik: uuendage oma interjööri kaasaegse ja funktsionaalse tehnoloogiaga. Meie teenus hõlmab kvaliteetse kodutehnika valikut, tarnimist ja integreerimist, mis sobib harmooniliselt teie kodu disainiga ning tagab mugavuse ja kasutusmugavuse.

Mööbli paigaldus

01 Kohaletoimetamine
02 Mööbli montaaž
03 Paigutus
04 Lõplik kontroll

Mööbli paigaldus: professionaalne ja hoolikas montaaž. Meie teenus tagab teie mööbli veatu kokkupaneku ja paigalduse, tagades selle ideaalse paigutuse ja vastupidavuse. Usaldage meie meistritele, et teie interjöör näeks välja laitmatu. Saadaval Eestis.

Scroll to Top