Skip to content

Meil Te saate valida selle interjööri elemendi, mida võib olla oletegi otsinud kogu oma elu. Samuti aitab Teil lõpliku ja õige valiku teha meie meie müügikonsultant, kes kuulab hea meelega ära Teie soovid ja annab teile vastused tekkinud küsimustele.

Peale seda, kui klient teeb oma lõpliku valiku, koostatakse leping, võttes arvesse kõiki Teie soove. Tehakse ettemaks 50% tellimuse maksumusest. Kui tellimus on valmis, siis võetakse Teiega kohe ühendust.

Enne tellimuse kättesaamist tuleb Teil maksta ülejäänud lepingujärgne summa. Kui Te tellisite kauba kohale toimetamise ja paigalduse, siis on vaja kooskõlastada kellaaeg ja kuupäev, millal meie meistrid teevad selle töö. Kui kõik eespool kirjeldatu jõab oma loogilise lõpuni, siis jääb Teil üle vaid nautida oma ostu.

Tellimuse vorm

 

Te võite teha tellimusi läbi meie veebilehe. Selleks, andke meile teada kõik tellimuse detailid. Kõige pealt ootame lühe kirjelduse tootedest, mis te soovite tellida ja kõik toa suurused, kus peavad asuma uued objektid.

On vaja kirjutada Teie telefoni number ja email, selleks et meie konsultant võib võtta Teiega ühendust esimesel võimalusel.